Ansatte


 

Kagge Forlag
Tordenskiolds gate 2
0160 Oslo 

Tlf: 23 11 82 80

 

 
       
Forlagssjef
Anne Gaathaug

Telefon direkte: 991 53 959
Epost: anne@kagge.no
     
       

Kontorsjef
Katja Rugaas

Telefon direkte: 23 11 82 80 /
900 55 685
Epost: katja@kagge.no

 

Markedskonsulent og
administrasjonskoordinator
Tuva Østvedt

Telefon direkte: 23 11 82 80 /
477 58 275
Epost: tuva.ostvedt@kagge.no

 

 

___________

 

     

REDAKSJONEN:

     

Redaksjonssjef
Nina Tandberg

Telefon direkte: 990 02 310
Epost: nina@kagge.no

  Sjefredaktør
Tuva Ørbeck Sørheim

Telefon direkte: 971 83 483
Epost: tuva@kagge.no
 
       

Sjefredaktør
Ingrid Greaker Myhren

Telefon direkte: 991 64 267 Epostingridgm@kagge.no

  Redaktør
Joakim Botten

Telefon direkte: 415 60 312

Epostjoakim@kagge.no
 
       
Redaktør
Anja Gustavson

Telefon direkte: 924 51 196
Epostanja@kagge.no
  Redaktør
Marius Fossøy Mohaugen
Telefon direkte: 476 34 810

Epostmarius@kagge.no
 
       

Redaktør
Guro Solberg
Telefon direkte: 924 27 604

Epostguro@kagge.no

  Redaktør
Solveig Øye

Telefon direkte: 470 26 022
Epostsolveig@kagge.no 
 

 

     

Redaktør
Aslak Nore

Telefon direkte: 402 33 886 
Epost: aslaknore@gmail.com

 

Redaktør
Hans Petter Bakketeig
Telefon direkte: 476 74 759

Epost: hanspetter@kagge.no

 
       
Designsjef
Terese Moe Leiner
Telefon direkte: 905 62 992

Epost:terese@kagge.no
 

Redaksjonskonsulent
Charlotte Sabella
Telefon direkte: 452 43 559

Epostcharlotte@kagge.no

 

 

Produksjonsansvarlig
Ingrid Goverud Ulstein
Telefon direkte: 400 66 588
Epost: ingridgu@kagge.no

     
  __________      
SALG og MARKED:      
       

Salgssjef / Head of Sales
Bjørn Fredrik Drangsholt
 
Telefon direkte: 482 82 972
Epostbjornfredrik@kagge.no

 

Markeds- og kommunikasjonssjef
Raymond Vik

Telefon direkte: 992 34 884
Epostraymond@kagge.no

 
       

Salgssjef bedrift
Thomas Røtjer
Telefon direkte: 958 89 624 Epost
thomas@kagge.no

 

Informasjonsrådgiver
Marie Aubert 

Telefon direkte: 957 82 325
Epostmarie@kagge.no

 

 

Trainee salg
Tine Hvistendahl
Telefon direkte: 416 58 389
Eposttine@kagge.no

 

 

Informasjonsrådgiver
Åsne Hjukse
Telefon direkte: 481 02 813
Epostasne@kagge.no

 

 

Salgskonsulent
Elizabeth Nome
Telefon direkte: 958 20 635
Epost: elizabeth@kagge.no

   

Salgs- og markedskonsulent
Kari Aschim Friis-Baastad
Telefon direkte: 400 97 290
Epost: kari@kagge.no

 

 

___________

 

     

Polfarer og forlegger
Erling Kagge 
Eposterling@kagge.no

     

 Se også J.M. Stenersens Forlags nettsider