Ansatte

 

Kagge Forlag
Stortingsgaten 12
0161 Oslo 

Tlf: 23 11 82 80

 

 
       
Forlagssjef
Anne Gaathaug

Telefon direkte: 991 53 959
epost: anne@kagge.no
     
       

Kontorsjef
Katja Rugaas

Telefon direkte: 23 11 82 80 / 900 55 685
epost: katja@kagge.no

 

Markedskonsulent og administrasjonskoordinator
Tuva Østvedt

Telefon direkte: 23 11 82 80 / 477 58 275
epost: tuva.ostvedt@kagge.no

 

 

___________

 

     

REDAKSJONEN:

     

Redaksjonssjef
Nina Tandberg

Telefon direkte: 990 02 310
epost: nina@kagge.no

  Sjefredaktør
Tuva Ørbeck Sørheim

Telefon direkte: 971 83 483
epost: tuva@kagge.no
 
       
Redaktør
Hans Petter Bakketeig
Telefon direkte: 476 74 759

epost: hanspetter@kagge.no
  Redaktør
Joakim Botten

Telefon direkte: 415 60 312

epost: joakim@kagge.no
 
       
Redaktør
Anja Gustavson

Telefon direkte: 924 51 196
epost: anja@kagge.no
  Redaktør
Marius Fossøy Mohaugen
Telefon direkte: 476 34 810

epost: marius@kagge.no
 
       

Redaktør
Guro Solberg
Telefon direkte: 924 27 604

epost: guro@kagge.no

  Redaktør
Solveig Øye

Telefon direkte: 470 26 022
epost: solveig@kagge.no 
 

 

     

Redaktør
Aslak Nore

Telefon direkte: 402 33 886 
epost: aslaknore@gmail.com

 

Redaksjonskonsulent
Charlotte Sabella
Telefon direkte: 452 43 559 epost: charlotte@kagge.no

 
 __________  

 
       
SALG og MARKED:  

 
       
Salgssjef / Head of Sales
Bjørn Fredrik Drangsholt
 
Telefon direkte: 482 82 972
epost: bjornfredrik@kagge.no
  Markeds- og kommunikasjonssjef
Raymond Vik

Telefon direkte: 992 34 884
epost: raymond@kagge.no
 
       

Trainee salg
Tine Hvistendahl
Telefon direkte: 416 58 389

epost: tine@kagge.no

 

Informasjonsrådgiver
Marie Aubert 

Telefon direkte: 957 82 325
epost: marie@kagge.no

 
       
Salgssjef bedrift
Thomas Røtjer

Telefon direkte: 958 89 624
epost: thomas@kagge.no
 

Informasjonsrådgiver
Anne Britt Granaas
Telefon direkte: 416 57 190
epost: annebritt@kagge.no  

 

 
       

Salgskonsulent
Elizabeth Nome
Telefon direkte: 958 20 635 epost: elizabeth@kagge.no

 

     

 

___________

 

     

Polfarer og forlegger
Erling Kagge 
epost: erling@kagge.no

     

 Se også J.M. Stenersens Forlags nettsider