Ansatte

 


 

Kagge Forlag
Tordenskiolds gate 2
0160 Oslo 

Tlf: 23 11 82 80

 

 

 
       

Forlagssjef
Jorunn Sandsmark
Telefon direkte: 480 01 280
Epost: jorunn@kagge.no

     
       

Administrasjonskoordinator
Tuva Østvedt

Telefon direkte: 23 11 82 80 / 477 58 275
Epost: tuva.ostvedt@kagge.no 

 

 

 

 

___________

 

     

REDAKSJONEN:

     

Redaksjonssjef
Nina Tandberg

Telefon direkte: 990 02 310
Epost: nina@kagge.no

  Sjefredaktør
Tuva Ørbeck Sørheim

Telefon direkte: 971 83 483
Epost: tuva@kagge.no
 
       

 

Sjefredaktør / Senior Acquiring Editor, Children’s and YA fiction
Ingrid Greaker Myhren
Telefon direkte: 991 64 267
Epost: ingridgm@kagge.no

  Redaktør
Joakim Botten

Telefon direkte: 415 60 312
Epost: joakim@kagge.no
 
       
Redaktør
Anja Gustavson

Telefon direkte: 924 51 196
Epost: anja@kagge.no
  Redaktør
Marius Fossøy Mohaugen
Telefon direkte: 476 34 810
Epost: marius@kagge.no
 
       

Redaktør
Guro Solberg
Telefon direkte: 924 27 604
Epost: guro@kagge.no

  Redaktør
Solveig Øye

Telefon direkte: 470 26 022
Epost: solveig@kagge.no 
 

 

     

Redaktør
Aslak Nore

Telefon direkte: 402 33 886 
Epost: aslaknore@gmail.com

 

Redaktør
Hans Petter Bakketeig
Telefon direkte: 476 74 759
Epost: hanspetter@kagge.no

 
       

Redaktør
Maiken Grønning Fotland
Telefon direkte: 993 23 502
Epost: maiken@kagge.no

 

Redaksjonskonsulent(permisjon)
Charlotte Sabella
Telefon direkte: 452 43 559
Epost: charlotte@kagge.no

 
       
Designsjef
Terese Moe Leiner
Telefon direkte: 905 62 992
Epost:terese@kagge.no
  Redaksjonskonsulent
Ingrid Mette Gjerde
Telefon direkte: 994 01 548
Epost: ingrid.gjerde@kagge.no
 

 

     
Produksjonsansvarlig
Ingrid Goverud Ulstein
Telefon direkte: 400 66 588
Epost: ingridgu@kagge.no
     
  __________

     
SALG OG MARKED:      
       

Salgssjef / Head of Sales
Bjørn Fredrik Drangsholt
 
Telefon direkte: 482 82 972
Epost: bjornfredrik@kagge.no

 

Markeds- og kommunikasjonssjef
Raymond Vik

Telefon direkte: 992 34 884
Epost: raymond@kagge.no

 

 

Salgssjef bedrift
Thomas Røtjer
Telefon direkte: 958 89 624
Epost: thomas@kagge.no

  Informasjonsrådgiver
Marie Aubert 

Telefon direkte: 957 82 325
Epost: marie@kagge.no
 

Kjede- og arrangementsansvarlig
Tine Hvistendahl (permisjon)
Telefon direkte: 416 58 389
Epost: tine@kagge.no

 

 

Informasjonsrådgiver
Ina Strøm

Telefon direkte: 917 37 950
Epost: ina@kagge.no

 

 

Salgs- og markedskonsulent
Elizabeth Nome
Telefon direkte: 958 20 635
Epost: elizabeth@kagge.no

 

 
Salgs- og markedskonsulent
Kari Aschim Friis-Baastad
Telefon direkte: 400 97 290
Epost: kari@kagge.no  

 

Salgs- og markedskonsulent
Hanna Mansisto Haartveit
Telefon direkte: 928 37 753
Epost: hanna@kagge.no

 




 

 

___________

 

     

Forlegger 
Erling Kagge 
Telefon direkte: 908 39 303
Epost: erling@kagge.no

 

     

 Se også J.M. Stenersens Forlags nettsider