Ansatte

 


 

Kagge Forlag
Tordenskiolds gate 2
0160 Oslo 

Tlf: 23 11 82 80

 

 

 
       

Forlagssjef
Jorunn Sandsmark
Telefon direkte: 480 01 280
Epost: jorunn@kagge.no

     
       

Administrasjonskoordinator
Tuva Østvedt

Telefon direkte: 23 11 82 80 / 477 58 275
Epost: tuva.ostvedt@kagge.no 

 

 

 

 

___________

 

     

REDAKSJONEN:

     

Redaksjonssjef
Nina Tandberg

Telefon direkte: 990 02 310
Epost: nina@kagge.no

  Sjefredaktør
Tuva Ørbeck Sørheim

Telefon direkte: 971 83 483
Epost: tuva@kagge.no
 
       

Sjefredaktør
Ingrid Greaker Myhren

Telefon direkte: 991 64 267
Epostingridgm@kagge.no

  Redaktør
Joakim Botten

Telefon direkte: 415 60 312

Epostjoakim@kagge.no
 
       
Redaktør
Anja Gustavson

Telefon direkte: 924 51 196
Epostanja@kagge.no
  Redaktør
Marius Fossøy Mohaugen
Telefon direkte: 476 34 810

Epostmarius@kagge.no
 
       

Redaktør
Guro Solberg
Telefon direkte: 924 27 604

Epostguro@kagge.no

  Redaktør
Solveig Øye

Telefon direkte: 470 26 022
Epostsolveig@kagge.no 
 

 

     

Redaktør
Aslak Nore

Telefon direkte: 402 33 886 
Epost: aslaknore@gmail.com

 

Redaktør
Hans Petter Bakketeig
Telefon direkte: 476 74 759

Epost: hanspetter@kagge.no

 
       
Designsjef
Terese Moe Leiner
Telefon direkte: 905 62 992

Epost:terese@kagge.no
 

Redaksjonskonsulent(permisjon)
Charlotte Sabella
Telefon direkte: 452 43 559

Epostcharlotte@kagge.no

 


Produksjonsansvarlig

Ingrid Goverud Ulstein
Telefon direkte: 400 66 588
Epost: ingridgu@kagge.no

 

Redaksjonskonsulent
Ingrid Mette Gjerde
Telefon direkte: 994 01 548

Epost: ingrid.gjerde@kagge.no

 
  __________

     
SALG og MARKED:      
       

Salgssjef / Head of Sales
Bjørn Fredrik Drangsholt
 
Telefon direkte: 482 82 972
Epostbjornfredrik@kagge.no

 

Markeds- og kommunikasjonssjef
Raymond Vik

Telefon direkte: 992 34 884
Epostraymond@kagge.no

 
       

Salgssjef bedrift
Thomas Røtjer
Telefon direkte: 958 89 624
Epost
thomas@kagge.no

 

Informasjonsrådgiver
Marie Aubert 

Telefon direkte: 957 82 325
Epostmarie@kagge.no

 

Kjede- og arrangementsansvarlig
Tine Hvistendahl (permisjon)
Telefon direkte: 416 58 389
Epost: tine@kagge.no

 

 
Salgs- og markedskonsulent
Kari Aschim Friis-Baastad
Telefon direkte: 400 97 290
Epost: kari@kagge.no  

 

Salgs- og markedskonsulent
Elizabeth Nome
Telefon direkte: 958 20 635
Epost: elizabeth@kagge.no

 



Salgs- og markedskonsulent
Hanna Mansisto Haartveit
Telefon direkte: 928 37 753
Epost: hanna@kagge.no

 

 

___________

 

     

Forlegger 
Erling Kagge 
T
elefon direkte: 908 39 303
Eposterling@kagge.no

 

     

 Se også J.M. Stenersens Forlags nettsider