Ansatte

Forlagssjef

Jorunn Sandsmark

Telefon: 480 01 280

Epost: jorunn@kagge.no

Kontorsjef

Tuva Østvedt

Telefon: 23 11 82 80 /477 58 275

Epost: tuva.ostvedt@kagge.no

Redaksjonen:

Forlegger

Erling Kagge

Telefon: 908 39 303

Epost: erling@kagge.no

Forlegger

Tuva Ørbeck Sørheim

Telefon: 971 83 483

Epost: tuva@kagge.no

Redaksjonssjef

Nina Tandberg

Telefon: 990 02 310

Epost: nina@kagge.no

Sjefredaktør – J.M. Stenersens Forlag

Cathrine Sandnes

Telefon: 957 35 725

Epost: cathrine@jms.no

Redaktør

Hans Petter Bakketeig

Telefon: 476 74 759

Epost: hanspetter@kagge.no

Redaktør

Joakim Botten

Telefon: 415 60 312

Epost: joakim@kagge.no

Redaktør

Maiken Grønning Fotland

Telefon: 993 23 502

Epost: maiken@kagge.no

Redaktør

Anja Gustavson

Telefon: 924 51 196

Epost: anja@kagge.no

Redaktør

Aslak Nore

Telefon: 402 33 886

Epost: aslaknore@gmail.com

Redaktør

Guro Solberg

Telefon: 924 27 604

Epost: guro@kagge.no

Redaktør

Solveig Øye

Telefon: 470 26 022

Epost: solveig@kagge.no

Designsjef

Terese Moe Leiner

Telefon: 905 62 992

Epost: terese@kagge.no

Redaksjonskonsulent (permisjon)

Charlotte Sabella

Telefon: 452 43 559

Epost: charlotte@kagge.no

Redaksjonskonsulent (vikar)

Ingrid Mette Gjerde

Telefon: 994 01 548

Epost: ingrid.gjerde@kagge.no

Produksjonsansvarlig

Ingrid Goverud Ulstein

Telefon: 400 66 588

Epost: ingridgu@kagge.no

Salg og marked

Salgssjef / Head of Sales

Bjørn Fredrik Drangsholt

Telefon: 482 82 972

Epost: bjornfredrik@kagge.no

Salgssjef bedrift / massemarked

Thomas Røtjer

Telefon: 958 89 624

Epost: thomas@kagge.no

Kjede- og arrangementsansvarlig

Tine Hvistendahl

Telefon: 416 58 389

Epost: tine@kagge.no

Markeds- og arrangementsansvarlig

Elizabeth Nome

Telefon: 958 20 635

Epost: elizabeth@kagge.no

Salgs- og markedskonsulent

Kari Aschim Friis-Baastad

Telefon: 400 97 290

Epost: kari@kagge.no

Salgs- og markedskonsulent

Hanna Mansisto Haartveit

Telefon: 928 37 753

Epost: hanna@kagge.no

Markeds- og kommunikasjonssjef

Raymond Vik

Telefon: 992 34 884

Epost: raymond@kagge.no

Informasjonsrådgiver

Marie Aubert

Telefon: 957 82 325

Epost: marie@kagge.no

Informasjonsrådgiver

Ina Strøm

Telefon: 917 37 950

Epost: ina@kagge.no

Arrangementskoordinator/ salgskonsulent

Nio Amini

Telefon: 986 96 899

Epost: nio@kagge.no

Salgskonsulent

Karianne Hellem Aanestad

Telefon: 92443972

Epost: karianne@kagge.no

Din handlevogn

Du har ingen produkter i handlekurven.